Švestkový balíček se slivovicí, BIO švestkovými povidly a pečeným čajem

Kód: 1711
Neohodnoceno
699 Kč
Skladem

Dárkový balíček složený ze švestkových produktů. Vše v kartonové krabici s průhledem, produkty jsou uloženy na dřevité vlně.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:

- Slivovice 50%, 200 ml
Folklórem Horňácka je slivovice, hudba a zpěv. V kraji pod pohořím Bílých Karpat, plném kamenité půdy se švestkám vždy dařilo. Tradice pálení tu má hluboké kořeny. Slivovice Kuželov** je tradiční a ušlechtilý jemný ovocný destilát s charakteristickou chutí a vůní slivovice našeho krásného Horňácka. Špičkové ovoce pro výrobu tohoto destilátu tvoří ze 70 % Durancie a ze 30 % ze švestek z našich horňáckých sadů. Tuto kombinaci používáme z důvodů **nenapodobitelné a jedinečné vůně použitých švestek a excelentní chuti horňáckých durancií.** Proces destilace probíhá na originálním a dnes skutečně unikátním dvoukotlovém destilačním zařízení, čímž je zajištěna skutečná originalita tradičního a kvalitního slováckého destilátu.

- BIO švestková povidla, 370 ml
BIO švestková povidla z krásně vyzrálých švestiček z jihu Moravy. Získána pouze dlouhým odpařováním hmoty dle tradiční receptury. Jsou bez jakéhokoliv přidaného cukru, a i tak jsou slaďoučká.
Složení: BIO švestky.

- Pečený švestkový se skořicí, 140 ml
Pečený čaj z BIO švestek, které pocházejí z našich sadů. Směs jsme navíc doplnili o krásně voňavou skořici.
Složení: švestky, cukr, skořice.

 
Výrobce: Horňácká farma, Palírna Kuželov
Složení: viz text
Skladování: +0 °C až +25 °C
Trvanlivost: 2 roky
Země původu: Česká republika
Přídatné látky: Bez Éček
Alergeny: Neobsahuje alergeny
.flag.flag-discount { background-color: #FF0000;