English

Agroturistika

Nabízíme možnost prohlídek farmy pro skupiny 10 a více osob. Vstupné 40 Kč/osoba.

Farma je zdarma otevřena pro naše zákazníky v prodejní dny od 15.00 do 17.00 (prodejní dny najdete v sekci maso z ekofarmy).

Herní koutek

Co vás čeká – prohlídka farmy

Nabízíme vám možnost zajímavého výletu či exkurze na naši ekofarmu. Zblízka si prohlédnete jednotlivé druhy hospodářských zvířat a jejich zvířecí rodiny. Chováme koně, ovce, kozy, prasata, miniprasátka, divoká prasata, skot, oslíka, indické běžce, slepice a husy. Poznáte potřeby zvířat, jejich chování, čím se živí a jaký užitek dávají člověku. Pohladíte si je, některé z nich můžete i nakrmit.

Krmení kůzlat

Děti i dospělí zde o zemědělství nejenom uslyší, ale jej i uvidí, ucítí a osahají si jej. Poznají rozdíl mezi konvenčním zemědělstvím a ekologickým.

Pro skupinky větší než 10 lidí si můžete zdarma objednat doprovod farmáře, který vám farmu a farmaření představí. Výklad je možné poskytnout i v angličtině a němčině.

Dětské hřiště

Po prohlídce zvířátek si přímo uprostřed farmy můžete zaskákat na megatrampolíně a pro děti je zde připraven farmářský domeček s pískovištěm a dalšími hračkami.

Trampolína

Jízda na koni pod dohledem instruktora

Nabízíme jízdu na koni pro malé i velké, začátečníky i pokročilé. K dispozici je vám kvalifikovaný instruktor, který vám představí základy jízdy na koni. Po projížďce si můžete zdarma prohlédnout a pohladit ostatní zvířata na naší ekofarmě.

Během lekce se může na koni vystřídat libovolný počet osob.

Projížďku je potřeba předem objednat.

Cena: 250 Kč/30 min.

Vyjížďka na koni

Projížďka po pastvinách

Více v sekci horňácké safari.

Další informace